1. kolo Slovensko – Poľskej ligy v praktickej streľbe + 1.kolo extraligy Slovenskej asociácie dynamickej streľby 2011.

Tohtoročné prvé kolo Slovensko – Poľskej ligy v praktickej streľbe pod hlavičkou IPSC sa uskutočnilo 1.a 2.4.2011 na strelnici ŠKP Trenčín v Čachticiach, ktoré bolo zároveň aj prvým kolom extraligy Slovenskej asociácie dynamickej streľby.

Pre slovenských, poľských, českých a litovských IPSC strelcov to bol príjemný začiatok tohtoročnej sezóny.

SGS Cup II.

             Za studeného, hmlistého a nakoniec i slnečného počasia sa  9. a 10. 10. 2010 na strelnici v Sielnici pod taktovkou streleckého klubu Zvolen uskutočnil druhý ročník kombinovaného preteku samonabíjacia puška + pištoľ podľa pravidiel IPSC  SGS Cup II. V prvý deň sa na preteku samonabíjacia puška predstavilo 77 strelcov v troch divíziách zo Slovenska, Poľska, Maďarska a Čiech, čo prispelo k dobrej a súťaživej atmosfére. Tento pretek sa započítaval i do celkového hodnotenia WFC pretekov.  

Najlepšie sa z Trnavských strelcov umiestnil na 14. mieste Peter Mišík v divízii Semi auto Standart. Túto divíziu vyhral Ondrej  Bahýl pred Jaroslavom Capratom a Michalom Myšiakom.  

Na druhý deň sa strieľala druhá časť závodu a to samonabíjacia pištoľ , kde sa predstavilo 84 zavodníkov v troch divíziách zo Slovenska, Poľska, Maďarska i Čiech. V divízii Standart sa Peter Mišik umiestnil opäť na 14.mieste nasledovaný Norbertom Kocianom  na 19.mieste. Túto divíziu vyhral Ondrej Pupala pred Štefanom Myšiakom a Rasťom Hrivňákom.

V celkovom vyhodnotení preteku Puška – Pištoľ  sa zo 46 kvalifikovaných strelcov umiestnil Peter Mišík na 19.mieste. Celkovo SGS Cup II vyhral Ján Pálka pred Štefanom Myšiakom a Ernestom Nagyom.

Fotky z preteku nájdete vo fotogalérii.

Ing. Peter Mišík

 

 

 

2.kolo SPL + BATHORY Cup + extraliga SAPS

 

Ďalší pretek, kde sa predstavia členovia IPSC Teamu Trnava,  sa uskutoční 03.7.2010 o 09:00 na strelnici ŠKP Trenčín v Čachticiach .

Tento pretek je len pre registrovaných pretekárov v Slovenskej asociácii praktickej streľby, neregistrovaný závodníci sa možu zúčastniť len po predchádzajúcom dohovore s usporiadateľom.

Fotky z tohto preteku nájdente v našej Fotogalérii

Ing. Peter Mišík

 

4. Kolo Tekovskej ligy 2011.

Za studeného ale za to slnečného počasia sa na strelnici v Novom Tekove pod taktovkou streleckého klubu SKAR - NT uskutočnilo finálne kolo v Tekovskej ligy v praktickej streľbe. Na záverečnom kole sa predstavilo 56 strelcov z celého Slovenska, čo prispelo k dobrej a súťaživej atmosfére. Tento pretek sa započítaval i do celkového hodnotenia WFC pretekov.  

Najlepšie sa z Trnavských strelcov umiestnil na 8 mieste. Peter Mišík nasledovaný na 35. mieste Michalom Šiškom, na 51.mieste Norom Kocianom a 55. mieste Milošom Šiškom.

Fotky z preteku nájdete vo Fotogalérii.

Ing. Peter Mišík

 

 

Mosquito Puška - Komarno 2010 

 

Ďalší pretek, kde sa predstavili členovia IPSC Teamu Trnava,  sa uskutočnl 22.08.2010 o 09:00 na strelnici KSSK Komarno.

Fotky z preteku nájdete vo Fotogalérii.

Ing. Peter Mišík